MAGAZIN

RECENZE

KATEGORIE

S ROCFLY G 350 přes ledovcová sedla v Kazachstánu 
25.10.2023

„Tak já se podívám, kudy by to mohlo být průchozí,“ řekl jsem ostatním a na boty si nasadil nesmeky. Právě jsme došli suťoviskem ke sněhovému poli, které neslo v mapě označení „Ledovec turistů“. Brzy jsem se tajícím sněhem vyškrábal až do sedla ve výšce 4000 metrů nad mořem. Všude kolem se tyčily majestátní vrcholky Ťan-Šanu, středoasijského pohoří, ve kterém jsem putoval už poněkolikáté. Jenže tentokrát bylo něco trochu jinak. Na rozdíl od dvacetikilové krosny a těžkých kožených pohorek jsem nesl malý lehký batoh a na nohách měl lehké tenisky INOV-8 ROCFLY G350. 

 

Videorecenze Trailfly Ultra G 280
2.8.2023

Nejnovější přírůstek do ultratrailové rodiny TRAILFLY přichází jako zlatá střední cesta pro všechny běžce, kteří se bojí nulového dropu na kterém je postaven model TRAILFLY G 270 a nepotřebují tak robustní tlumení, jaké nabízí TRAILFLY ULTRA G 300.


Recenze TRAILFLY ULTRA G280
17.7.2023

V TRAILFLY ULTRA G 280 si užijete pohodlí i na dlouhých vzdálenostech. Modely z konceptu TRAILFLY upoutají hned na první pohled vyšší mírou tlumení. Devízou Inov-8 je ale především cit pro terén a přirozené běhání. A přesně této kombinace komfortu a přirozenosti se u TRAILFLY ULTRA G 280 dočkáme.

Videorecenze: PARKCLAW 280
11.4.2022

Čerstvý přírůstek do naší gravel kolekce. Bota, která vás osvobodí od nudného asfaltu. Bota, která vám pomůže uniknout z městské šedi.

ROCLITE RECYCLED 310
29.9.2021

ROCLITE RECYCLED 310 není uměle vytvořenou botou pro "ekologickou kampaň". Díváte se na botu, která splňuje naše nejpřísnější požadavky na funkcionalit ui v tom nejtěžším terénu. Že pro její výrobu minimalizujeme negativní dopady na životní prostředí je příjemným bonusem navíc.

TRAILFLY ULTRA G 300, konečné řešení ultra trailové otázky
25.3.2021

Chceš posouvat své limity ve vzdálenosti a rychlosti? Přesně pro tyto účely jsme vytvořily nové TRAILFLY ULTRA G 300. Botu, ve které využiješ svůj potenciál do poslední kapky. Podařilo se nám spojit pohodlné a stabilní tlumení s perfektní flexibilitou a schopností přizpůsobit se povrchu, po kterém běžíš. Třešničkou na dortu je zbrusu nová tlumící pěna G-FLY obohacená grafénem pro maximální odolnost a energetickou návratnost. Konečné řešení odvěké otázky "V čem běžet ultra-trail?" má jméno TRAILFLY.

Videorecenze: MUDCLAW G 260
5.11.2020

Přichází čas běhání v mokru, bahně a sněhu. Přichází čas pro MUDCLAW G 260 - agresivní a zároveň skvěle univerzální krosovku, která vás nenechá na holičkách v hlubokém blátě, na mokré trávě, nebo v podmáčeném terénu. Navíc se skvělou ovladatelností, ochranou chodidla a s velmi dobrými "jízdními vlastnostmi" při běhu po silnici a zpevněných cestách.

Pohodlnější, energičtější, přirozenější. Představujeme novinku TERRA ULTRA G 270
20.7.2020

NOV-8 jak ho neznáte. Pohodlnější, energičtější, přirozenější. Představujeme vám revoluční krosovku TERRA ULTRA G 270, která přichází hned s několika změnami a vylepšeními, které posouvají INOV-8 na dosud nepoznanou úroveň.