MAGAZIN

RECENZE

KATEGORIE

ROCLITE RECYCLED 310
29.9.2021

ROCLITE RECYCLED 310 není uměle vytvořenou botou pro "ekologickou kampaň". Díváte se na botu, která splňuje naše nejpřísnější požadavky na funkcionalit ui v tom nejtěžším terénu. Že pro její výrobu minimalizujeme negativní dopady na životní prostředí je příjemným bonusem navíc.

TRAILFLY ULTRA G 300, konečné řešení ultra trailové otázky
25.3.2021

Chceš posouvat své limity ve vzdálenosti a rychlosti? Přesně pro tyto účely jsme vytvořily nové TRAILFLY ULTRA G 300. Botu, ve které využiješ svůj potenciál do poslední kapky. Podařilo se nám spojit pohodlné a stabilní tlumení s perfektní flexibilitou a schopností přizpůsobit se povrchu, po kterém běžíš. Třešničkou na dortu je zbrusu nová tlumící pěna G-FLY obohacená grafénem pro maximální odolnost a energetickou návratnost. Konečné řešení odvěké otázky "V čem běžet ultra-trail?" má jméno TRAILFLY.

Videorecenze: MUDCLAW G 260
5.11.2020

Přichází čas běhání v mokru, bahně a sněhu. Přichází čas pro MUDCLAW G 260 - agresivní a zároveň skvěle univerzální krosovku, která vás nenechá na holičkách v hlubokém blátě, na mokré trávě, nebo v podmáčeném terénu. Navíc se skvělou ovladatelností, ochranou chodidla a s velmi dobrými "jízdními vlastnostmi" při běhu po silnici a zpevněných cestách.

Pohodlnější, energičtější, přirozenější. Představujeme novinku TERRA ULTRA G 270
20.7.2020

NOV-8 jak ho neznáte. Pohodlnější, energičtější, přirozenější. Představujeme vám revoluční krosovku TERRA ULTRA G 270, která přichází hned s několika změnami a vylepšeními, které posouvají INOV-8 na dosud nepoznanou úroveň.

videorecenze: TRAIL TALON 290
12.5.2020

INOV-8 TRAIL TALON 290 je čistokrevný univerzál mezi krosovými botami. Obojživelník, který si hravě poradí s nástrahami trailu stejně dobře, jako s delšími úseky po asfaltu. Oblíbená objemová bota, kterou si zamilovali běžci hledající vysoký komfort i vyznavači ultra trailu.

Videorecenze: ROCLITE G 275
12.5.2020

ROCLITE je vybroušeným diamantem mezi krosovými botami. Velkou zásluhu na tom má především skvěle navržená podešev, která poskytuje vynikající grip a zároveň velmi dobrou životnost. Nová generace ROCLITE G 275 posouvá tento standard ještě o úroveň výš díky obohacení podešve o grafén

videorecenze: X-TALON G 235
27.4.2020

Hledáš pohodlnou a měkkou botu pro nabíhání objemových kilometrů? Tak to jsi tady špatně. X-TALON je o rychlosti a agilitě. Dravosti a dynamice. V téhle botě zkrátka nejde běžet pomalu. Nebudeš věřit tomu, jak rychle jsi schopný běžet v technickém trailu. Atletičnost X-TALONu je legendární a dokonale vystihuje DNA značky INOV-8 - přirozená práce chodidla, skvělý cit pro terén, absolutní ovladatelnost a maximálně rychlý přechod do odrazu.

Ideální bota na hory? Crossover ROCLITE 345 GTX
30.10.2019

Chůze, nebo běh? Na horách je to obvykle od každého trochu a rozhodování mezi běžeckou a trekovou botou tak nemusí být bůbec jednoduché. Hybridní model ROCLITE 345 GTX s vysokým membránovým svrškem a ryze běžeckým podvozkem vyřeší tohle dilema jednou pro vždy.