MAGAZIN

VŠECHNY ČLÁNKY

KATEGORIE

Jak jsem nedal H8...
6.9.2023

Blíží se termín H8 a já mám více naběháno a cítím se v pohodě. Parťák je na tom standardně výborně – běžíme dvojice. V týdnu řešíme, jak moc mokro bude a jaké vzít boty. Loni jsem to dal v osvědčených Inov-8 Trailfly G 270, ale při pohledu na vzorek, který za rok doznal kvůli oblíbenosti další úbytek, jsem volil tlumenější Trailfly Ultra G 280, abych otestoval na delší distanci.

Průvodce trailového běžce: 7 tipů, jak na seběhy
4.8.2023

Někdo je moc nemusí, někdo si je užívá. Někdo má sbíhání kopců v krvi, někdo je bere jako nutné zlo. Ať už jste na jednom nebo druhém pólu, zlepšení techniky a větší či menší trénink je rozhodně přínosný. V závodě může být pěkně frustrující, když s vypětím všech sil ve stoupání docvaknete soupeře a on vás potom bez známky úsilí předběhne v seběhu. Pokud si osvojíte naše následující tipy, budete ovládat umění seběhů také.

Videorecenze Trailfly Ultra G 280
2.8.2023

Nejnovější přírůstek do ultratrailové rodiny TRAILFLY přichází jako zlatá střední cesta pro všechny běžce, kteří se bojí nulového dropu na kterém je postaven model TRAILFLY G 270 a nepotřebují tak robustní tlumení, jaké nabízí TRAILFLY ULTRA G 300.


Recenze TRAILFLY ULTRA G280
17.7.2023

V TRAILFLY ULTRA G 280 si užijete pohodlí i na dlouhých vzdálenostech. Modely z konceptu TRAILFLY upoutají hned na první pohled vyšší mírou tlumení. Devízou Inov-8 je ale především cit pro terén a přirozené běhání. A přesně této kombinace komfortu a přirozenosti se u TRAILFLY ULTRA G 280 dočkáme.

Limitovaná edice B7 - TRAILFLY ULTRA G 300
9.6.2023

Bota navržena přímo pro potřeby ultratrailových tratí!

INOV-8 TRAILTOUR 2023 - THE BEST OF
6.6.2023

… po první etapě pochopíš… 

INOV-8 TRAILTOUR 2022 STARTUJE
28.4.2022

Některé běžecké závody v paměti nezanechají vůbec žádnou stopu. Jsou tu ale i jiné, které se stanou srdeční záležitost a běžci se na ně s nadšením každý rok vrací. A pak jsou tu závody, které se vymykají všem měřítkům i představám. Závody, které vás nabijí neskutečnou energií a naservírují vám zážitky, které na konvenčních závodech nikdy nezažijete. Jedním z takových závodů je i TRAILTOUR, která se už sedmý ročník koná na těch nejhezčích trailech v Česku a na Slovensku.

 

Videorecenze: PARKCLAW 280
11.4.2022

Čerstvý přírůstek do naší gravel kolekce. Bota, která vás osvobodí od nudného asfaltu. Bota, která vám pomůže uniknout z městské šedi.