MAGAZIN

VŠECHNY ČLÁNKY

KATEGORIE

Recenze Inov8 Mudtalon – Bota, co jí bahno a ultra není cizí
29.4.2024

Mudtalon hned na první pohled vypadá jinak, než všechny předchozí Talony, ale své kořeny nezapře. Láká na dvě šíře kopyta, větší komfort než kdykoli předtím a na stejný grip, na který jsme u inovejtích krosovek zvyklí.

14.4.2024 INOV8 KROS ČESKÝM RÁJEM
8.4.2024

INOV8 Krosový pohár startuje! Proběhni se s námi po cestách a cestičkách, v lesích a skalách, kolem vody, přes vodu a nahlédni do krás přírody, kterou máme často blíž, než bychom čekali.

INOV8 Krosový pohár 2024
4.4.2024

Luxusní traily na pěti krásných místech "na dostřel" z Prahy.

Nový trailový univerzál INOV8 TRAILFLY
25.3.2024

TRAILFLY je výsledkem všeho, co jsme se za 20 let naučili. Dvě dekády inovací promítnuté v jediné botě stvořené pro běžce všech kategorií. S nejzajímavějším designem, který jsme dosud navrhli. Jsou perfektní pro všechny vzdálenosti i delší závody. TRAILFLY je spolehlivá bota, po které sáhnete před každým tréninkem v terénu.

Zbrusu nový INOV8 MUDTALON SPEED
12.3.2024

Modely MUDROC, později MUDCLAW a X-TALON vládly v bahně po dvě desetiletí. Nyní, s využitím všech odborných znalostí nashromážděných během neuvěřitelné 20leté cesty, jsme navrhli dokonalou rychlou botu do zabahněných stezek a kopců. Je čas představit MUDTALON SPEED.

 

Jak je to se zimní běžeckou přípravou a jak se připravuje Monika Stejskalová, vítězka B7?
28.2.2024

Už pár týdnů je za oknem úplné jaro a to máme teprve konec února. Zatímco lyžaři a běžkaři pláčou, běžci se radují. Když se teploty drží nad bodem mrazu, není třeba řešit speciální obuv, tloušťku rukavic ani teplotu ponožek. Nic nebrání poctivé zimní přípravě.

INOV8 - AMBITION IN MOTION
16.2.2024

Poprvé ve dvacetileté historii dochází k rebrandingu průkopníka na poli trail runningu. INOV8 mění své logo a přichází s mnoha novinkami, které v sobě reflektují trendy běžeckých bot nýnější doby. Zároveň je to také návrat ke kořenům, k INOV8tu, který si získal srdce tolika běžců po celém světě.  

 

 

LH24, aneb jak zvládnout celý zimní den běhat nahoru a dolů
19.1.2024

Poslední lednový víkend odstartuje jedna z nejtěžších běžeckých výzev tohoto roku. Dvacetičtyřhodinovka na Lysé hoře je jedinečný podnik, který prověří, jak tuhý máte kořínek. Ale ať už se rozhodnete otestovat svoje limity jako jednotlivec nebo do tohoto dobrodružství půjdete s parťákem, bude to silný zážitek! V takto dlouhém a těžkém závodě hraje výbava jednu z hlavních rolí.