MAGAZIN

NOVINKY

KATEGORIE

Nový trailový univerzál INOV8 TRAILFLY
25.3.2024

TRAILFLY je výsledkem všeho, co jsme se za 20 let naučili. Dvě dekády inovací promítnuté v jediné botě stvořené pro běžce všech kategorií. S nejzajímavějším designem, který jsme dosud navrhli. Jsou perfektní pro všechny vzdálenosti i delší závody. TRAILFLY je spolehlivá bota, po které sáhnete před každým tréninkem v terénu.

Zbrusu nový INOV8 MUDTALON SPEED
12.3.2024

Modely MUDROC, později MUDCLAW a X-TALON vládly v bahně po dvě desetiletí. Nyní, s využitím všech odborných znalostí nashromážděných během neuvěřitelné 20leté cesty, jsme navrhli dokonalou rychlou botu do zabahněných stezek a kopců. Je čas představit MUDTALON SPEED.

 

Jak je to se zimní běžeckou přípravou a jak se připravuje Monika Stejskalová, vítězka B7?
28.2.2024

Už pár týdnů je za oknem úplné jaro a to máme teprve konec února. Zatímco lyžaři a běžkaři pláčou, běžci se radují. Když se teploty drží nad bodem mrazu, není třeba řešit speciální obuv, tloušťku rukavic ani teplotu ponožek. Nic nebrání poctivé zimní přípravě.

INOV8 - AMBITION IN MOTION
16.2.2024

Poprvé ve dvacetileté historii dochází k rebrandingu průkopníka na poli trail runningu. INOV8 mění své logo a přichází s mnoha novinkami, které v sobě reflektují trendy běžeckých bot nýnější doby. Zároveň je to také návrat ke kořenům, k INOV8tu, který si získal srdce tolika běžců po celém světě.  

 

 

LH24, aneb jak zvládnout celý zimní den běhat nahoru a dolů
19.1.2024

Poslední lednový víkend odstartuje jedna z nejtěžších běžeckých výzev tohoto roku. Dvacetičtyřhodinovka na Lysé hoře je jedinečný podnik, který prověří, jak tuhý máte kořínek. Ale ať už se rozhodnete otestovat svoje limity jako jednotlivec nebo do tohoto dobrodružství půjdete s parťákem, bude to silný zážitek! V takto dlouhém a těžkém závodě hraje výbava jednu z hlavních rolí.

Běh se psem 2. díl: Jak začít s tréninkem a na co si dát pozor?
10.11.2023

V minulém článku jsme probrali, jak se na canicross vybavit a teď nastává otázka, jak vůbec začít s tréninkem.

Zapomenutelný report ze Zapomenutých hor
7.11.2023

76km, 3000m+

Když bych měl shrnout svoje zážitky z první účasti na Zapomenutých horách, tak to byl jeden velký rollercoaster. Týden před startem bylo v předpovědi hafo deště se sněhem a teploty kolem bodu mrazu a já jsem pomalu oprašoval zimní výbavu. Jenže pak přišla teplá fronta a už během týdne se předpověď pomalu zlepšovala tak, že jsem do tašky radši hodil opalovák. Ve finále z toho bylo krásných 15-18 stupňů a asi nejhezčí závod, co jsem kdy běžel. Podzim je holt podzim.

Běh se psem, 1. díl: Co je to canicross a bez jakého vybavení se neobejdete?
11.10.2023

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký by byl váš běh, kdyby vás váš pes skutečně tahal? Nebo jak by se proměnilo vaše sólo běžecké dobrodružství, kdybyste se na něj vydali s vaším čtyřnohým parťákem?