MAGAZIN


INOV8 - AMBITION IN MOTION


16.2.2024

Poprvé ve dvacetileté historii dochází k rebrandingu průkopníka na poli trail runningu. INOV8 mění své logo a přichází s mnoha novinkami, které v sobě reflektují trendy běžeckých bot nýnější doby. Zároveň je to také návrat ke kořenům, k INOV8tu, který si získal srdce tolika běžců po celém světě.  

Představujeme “Talon”

Po dvě dekády jsme mohli v logu INOV8tu najít obrys chodidla, který symbolizoval číslo 8. Mimo jiné odkazoval na skvělý grip a cit pro terén, což vždy INOV8 odlišovalo od konkurence. Chodidlo v logu nahradí číslo 8 a přibude symbol “Talonu” (drápu).

Symbol “Talonu" provází INOV8 od samých počátků. Je synonymem pro bezkonkurenční grip. Stejně jako drápy ptáků se “Talon” zakousne do terénu a dodá tak potřebnou jistotu a stabilitu. Ikonický model X-Talon 212 vyvolal revoluci v trailovém světě. A právě proto má "Talon" své místo v novém logu. Odkazuje na minulost, přítomnost i budoucnost značky.

Jaké jsou další novinky?

Jednotný název značky byl zjednodušen z INOV-8 na INOV8. Už si nemusíte lámat hlavu, jestli napsat do vyhledávače za názvem INOV pomlčku nebo ne. Ta totiž nadobro zmizí. Tuto podobu loga najdeme na všech botách, oblečení a doplňcích.

Nový design. Zbrusu nová kolekce má největší a nejzajímavější designové změny od samého počátku, které sahají až do roku 2003. Ale jen o designu to nebude. Vývojáři z INOV8 neúnavně pracovali na nových technologiích, které posouvají tlumení, grip a odolnost o několik úrovní výše. 

“Ambition in motion” je náš nový slogan, protože každá cesta k úspěchu i ta sportovní začíná ambicemi. INOV8 je stvořen pro atlety s nejrůznějšími ambicemi a sny. A je na nás, abychom tě skrz naše vybavení udrželi v tom sportovním “flow” a pomohli ti dosáhnout tvých cílů.

Nové modely. A to nejpodstatnější, na co se všichni těšíme! Zanedlouho se dostanou na náš trh čtyři nové modely. První model, který na sobě ponese nové logo, tě v bahně nikdy nezklame. Navazuje na úspěšnou linku modelů MUDCLAW a X-TALON, které byly svého času jedničkou v off-roadu.